Információ

84 találat

Optikai kábel (TOSLINK)

filter_list Szűrés
sort Rendezés
Digitus DK-2933-03 duplex 2xLC + 2xLC SM OS2 9/125µ 3m optikai patch kábel

Digitus DK-2933-03 duplex 2xLC + 2xLC SM OS2 9/125µ 3m optikai patch kábel

2 599 Ft
3-5 munkanap és átvehető
filter_none
Nikomax NMF-OA2M4-FN-LCU-LCU-MG-50 Optikai toldó LC duplex, MM, OM4

Nikomax NMF-OA2M4-FN-LCU-LCU-MG-50 Optikai toldó LC duplex, MM, OM4

999 Ft
1-2 munkanap és átvehető
filter_none
Nikomax NMF-PC2S2C2-SCU-SCU-002 Optikai patch kábel SC - SC, SM 9/125,   2m

Nikomax NMF-PC2S2C2-SCU-SCU-002 Optikai patch kábel SC - SC, SM 9/125, 2m

2 299 Ft
1-2 munkanap és átvehető
filter_none
Nikomax NMF-PC2S2C2-SCU-SCU-003 Optikai patch kábel SC - SC, SM 9/125,   3m

Nikomax NMF-PC2S2C2-SCU-SCU-003 Optikai patch kábel SC - SC, SM 9/125, 3m

2 399 Ft
1-2 munkanap és átvehető
filter_none
  • Láthatatlan címke
  • Általános
    • Márka
      Cordial
      Delock
      Digitus
      Gembird
      Hama
      Nikomax
      Roline
    • Ár